O hostelu

Hostel REST to duży, przytulny i bezpieczny obiekt noclegowy, działający i rozwijający się od roku 2007. Znajdujemy się tuż obok Centrum Konferencyjno-Targowego EXPO Kraków (3 min), hali widowiskowej TAURON Arena (10min), a także w odległości (autem) 20 minut od Rynku Głównego i 10 minut od centrum Nowej Huty.

Do tej pory gościliśmy już wystawców oraz pracowników technicznych Targów Krakowskich, EXPO Kraków oraz widownię TAURON Arena, ale też tych najbardziej wymagających – czyli grupy dziecięce i duże rodziny. Oferujemy aż 200 miejsc noclegowych w różnym standardzie i cenie, a więc każdy znajdzie u nas coś dla siebie: zarówno osoby poszukujące tanich noclegów pracowniczych jak i ci, którzy planują wygodny rodzinny urlop w Krakowie. Podczas Światowych Dni Młodzieży zapewniliśmy również nocleg i wyżywienie grupie kilkudziesięciu pracowników Policji czuwających nad bezpieczeństwem pielgrzymów i mieszkańców Krakowa w trakcie tego międzynarodowego wydarzenia. Na terenie hostelu działa Bistro REST oferujące przygotowywane miejscu śniadania i dwudaniowe obiady. Dysponujemy również mieszczącą 30 osób salą bankietowo-konferencyjną. Naszym gościom udostępniamy duży bezpłatny parking, na którym zmieszczą się również autokary.

Dlaczego my?

Ponieważ

  • oferujemy standard obiektu dwugwiazdkowego za cenę hostelową.
  • zapewniamy darmowy, bardzo duży parking (mieszczący również autokary)
  • Bistro znajdujące się na terenie hostelu gwarantuje, że nasi Goście mogą codziennie zjeść świeże, przygotowywane na miejscu posiłki.
  • każdy z naszych pokoi posiada własną, prywatną łazienkę (na życzenie wydajemy również ręczniki).
  • na terenie całego obiektu zapewniamy darmowy dostęp do wi-fi.
kwatery pracownicze