Witamy Państwa w Krakowie
i zapraszamy do naszego Hostelu

Hostel „REST”, położony przy ul. Sołtysowskiej w dzielnicy Czyżyny, zaledwie 8 km od Rynku Głównego w Krakowie. Prowadzimy nasz obiekt od września 2007 roku i stale się rozwijamy. Obecnie dysponujemy ponad 100 miejscami noclegowymi. Każdy pokój z łazienką, TV i bezprzewodowym dostępem do Internetu.

 
Ceny pokoi:
- jedno os.: 110zł   - dwu os.: 140zł - trzy os.:180zł
- cztero os.: 200zł   - pięcio os.: 220zł - sześcio os.:240zł

Oferujemy również tanie noclegi w cenie od 30zł os./dobę w sąsiednim budynku przeznaczonym głównie dla pracowników. Pokoje 3, 4 i 5 osobowe każdy z łazienką i TV

Przy dłuższych pobytach oraz dla grup zorganizowanych proponujemy atrakcyjne rabaty i bonusy.

Dla Państwa wygody otworzyliśmy na terenie obiektu restaurację, gdzie serwujemy smaczne i niedrogie posiłki przygotowywane na miejscu.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o 12:00 dnia następnego. Wszyscy goście mają dostęp do wyposażonej kuchni z darmową kawą i herbatą, jadalni i sali internetowo-telewizyjnej. Zapewniamy Państwu bezpłatny dostęp do Internetu, możliwość skorzystania z żelazka, suszarki, telefonu, faksu i przechowalni bagażu. Dla klientów Hostelu Rest oferujemy na miejscu bezpłatny dozorowany parking. Recepcja czynna jest całą dobę. Młoda i przyjazna obsługa doradzi Państwu co warto zobaczyć i gdzie miło spędzić czas w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty podczas pobytu w Krakowie.

Oferta Specjalna Hostelu Rest

STRONA GŁÓWNA | Hostel